Публічна інформація        21 Грудня 2018        106         0

Віртуальна виставка «Зимові історії з книжкової шафи»

Усі ми любимо зиму за її чарівні свята за можливість пограти в сніжки і влаштувати конкурс на найкращу снігову бабу. Але ми вважаємо, що зима – найкращий час для читання. Зимовими вечорами часто хочеться налити філіжанку ароматної кави, затишно вмоститися на канапі з м’якими подушками, притиснувши до себе улюбленого кота, вкритися пухнастою ковдрою і читати, читати, читати.
Напередодні свят працівники бібліотеки Хортицької національної академії підготували подарунок для своїх читачів. Для учнів та студентів, їх батьків, братиків та сестричок, друзів та знайомих ми створили віртуальну виставку «Зимові історії з книжкової шафи». Сюжет книг, представлених на виставці, пов’язаний з Новим роком, Різдвом та прекрасною зимовою порою. Ці книги подарують вам чудовий святковий настрій та, можливо, погода за вікном стане трохи теплішою. Бажаємо всім щасливих свят і приємного читання у колі найрідніших людей!

Посилання на виставку