Публічна інформація        20 Грудня 2018        187         0

Права людини – запорука демократизації суспільства!

20 грудня 2018 року в межах реалізації правопросвітницького проекту Президента України «Я маю право!» на 2017-2019 роки кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи Хортицької національної академії проведено тематичний семінар «Права людини в динаміці історичного розвитку», модератором якого став доцент кафедри, кандидат історичних наук Філас В.М.

На семінарі було розглянуто питання становлення різних видів права до 1943 року, сутності і функцій Декларації прав людини, порушено актуальні питання щодо прав людини і громадянина в сучасній Україні. Особливе зацікавлення у студентів викликало обговорення проблемних аспектів захисту прав у різних сферах життя (освіта, медицина, інформаційний простір тощо).
На заході, що сприяв підвищенню правової культури студентської молоді, рівня знань щодо гарантованих їм Конституцією і законами України прав, були присутні викладачі, представники керівництва академії.

Метки: