Публічна інформація        05 Грудня 2018        50         0

Zaporizhzhia Volunteer Awards!

З нагоди святкування Міжнародного дня волонтера, відбувся Zaporizhzhia Volunteer Awards – культурно-масовий захід, метою якого є підведення підсумків волонтерської діяльності у м.Запоріжжі та області, обмін досвідом, постановка перспективних планів та розробка актуальних волонтерських проектів, а також нагородження найактивнішіх волонтерів  Запорізької області. Студентки 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Петрова Вікторія та Маслак Альона були запрошені на зустріч та отримали нагороду «Найкращий волонтер Запорізької області у 2018 році» в номінації «Робота з людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями», а також особову книгу волонтера.

Студенти впевнені, що змінювати цей світ на краще – легко, головне – мати велике бажання та щире серце. Пишаємося вами!

Метки: