Публічна інформація        05 Грудня 2018        66         0

Щасливе дитинство для кожного

5 грудня відбулася презентація завершального етапу проекту «Щасливе дитинство для кожного», що  був реалізований за кошти Австралійського посольства. В ході проекту було придбано спеціалізоване обладнання, за допомогою якого, діти зможуть займатися у Центрі ранньої соціальної реабілітації Хортицької національної академії.

На відкриття завітав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, що виступав поручителем. Разом з ним та дітьми спеціалісти показали основні принципи роботи обладнання. Фахівці центру вже відзначають позитивну динаміку у реабілітації дітей, під час занять з якими використовували нові апарати.

Студенти академії, що навчаються на спеціальностях «Фізична терапія, ерготерапія», «Спеціальна освіта» та «Соціальна робота» зможуть проходити практику, що надасть їм безцінний досвід та переваги під час працевлаштування у майбутньому.  Було зазначено, що у Запоріжжі та регіоні тільки в Хортицькій національній академії разом зібране обладнання такого профілю та в такій кількості.