Публічна інформація        29 Листопада 2018        173         0

Відзначення річниці Голодомору в Хортицькій національній академії

28 листопада 2018 року в Хортицькій національній академії відбувся захід, присвячений трагічним подіям в історії України – голодоморам 1921-1923 і 1932-1933 років. Участь у заході, який проводив професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидат історичних наук, доцент Волошко О.О., взяли викладачі та студенти академії.

Доцент Волошко О.О. представив презентацію «85-річниця голодомору 1932-1933 років в Україні», у якій висвітлив причини трагічних подій. Під час заходу зі змістовними доповідями виступили студенти першого курсу спеціальності Психологія Анастасія Ткаченко і студентка спеціальності Спеціальна освіта Анастасія Новік. Присутніх заділа за живе інформація про виживання людей у ті важкі для України часи, ніхто не залишився байдужим.