Публічна інформація        29 Листопада 2018        47         0

Студентська модель конгресу «Українські Студенти за Свободу»

Студентка першого курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Анастасія Новік взяла участь у роботі студентської моделі конгресу «Українські Студенти за Свободу». Захід проходив 23-25 листопада 2018 року в м. Київ. Набір учасників відбувався по всій Україні, відбір пройшли лише 100 осіб, серед них і наша Анастасія.

Студентська модель конгресу – це симуляційна гра для студентів та молодих лідерів, що відображає механізм роботи Конгресу США. Захід проводився у формі конгресових слухань, кожне з яких мало свою специфікацію. За аналогією до структури Конгресу США, учасники Студентської моделі конгресу ділилися на дві партії: Партію Синіх та Партію Жовтих – ідеологічно полярні політичні сили, кожна з яких відстоює свої ідеали й принципи побудови держави.
Метою конгресу було розширення знань студентської молоді у сфері лобіювання та законодавчого процесу США як однієї з найбільш розвинених країн світу.
Учасники конгресу обговорили проблеми легалізації легких наркотичних речовин та зброї, реформу освіти та її вплив на розвиток дітей, підлітків. Окремою темою стала електоральна демократія в Україні та проблеми розвитку демократичних принципів у країні.