Публічна інформація        28 Листопада 2018        76         0

Туристичний бізнес форум Запоріжжя

Студенти Хортицької національної академії факультету мистецтва та дизайну спеціальності «Туризм» разом з викладачами відвідали перший день Туристичного бізнес форуму Запоріжжя, що проходив 27 листопада у Палаці спорту «Юність».

В ході роботи форуму у секторі «Туризм» проректор академії з навчальної роботи Елліна Геннадіївна Позднякова-Кирбят’єва провела презентацію соціологічного дослідження щодо туристичних вподобань, яке викликало інтерес серед представників туристичного бізнесу Запоріжжя, адже ця тема в Україні рідко досліджується.
На дискусійних панелях розглядалися питання туристичного потенціалу Запоріжжя, особливо у сфері індустріального туризму, та визначалися пріоритетні напрямки розвитку, на які потрібно звернути увагу, щоб зробити наше місто більш привабливим для туристів не тільки з України, але й з усього світу.