Публічна інформація        25 Листопада 2018        127         0

Студенти-логопеди зустрілися на Всеукраїнському форумі

22-23 листопада 2018 року відбувся ІІ Всеукраїнський (з міжнародною участю) науково-практичний форум студентів «Розвиток спеціальної освіти: студентський формат», в якому взяли активну участь студенти спеціальності Спеціальна освіта (4 курс – Юшанова О.О., Кузьменко О.А., Драєвська А.А., 3 курс – Храпач К.О., Литвиненко А.В., Кіріллова А.О., Каптьол О.О., 2 курс – Маслак А.О.) під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри спеціальної педагогіки та спеціальної психології Лопатинської Наталії Анатоліївни.

Студенти Хортицької національної академії на високому рівні продемонстрували креативність, критичне мислення, готовність стати гідними фахівцями в галузі спеціальної освіти. Наукові здобутки представлено на секційних засіданнях. Результати творчої роботи публічно захищені на студентському форумі. Дякуємо Кам’янець-Подільському університету за плідність і корисність інтервузівської співпраці, позитивні емоції та враження!