Публічна інформація        22 Листопада 2018        61         0

Спартакіада триває: бадмінтон

20 листопада відбулися змагання з бадмінтону серед студентів Хортицької національної академії, у яких взяли участь 40 студентів з усіх спеціальностей.
Організатором проведення змагань виступила доцент кафедри фізичної реабілітації Н.С.Сергата, головним суддею – А.В.Овчинніков, суддею-помічником – М.В. Гвоздьов.

Усіх учасників розділили на три групи, з кожної групи троє кращих гравців виходили до фіналу, де змагалися за призові місця.
І місце посіли студентки 1 курсу спеціальності Психологія Вероніка Кущ та Марія Войтовицька.
ІІ місце посіли студентки 2 курсу спеціальності Фізична терапія, ерготерапія Уляна Оксенич та Анастасія Удовіченко.
ІІ місце посіли студенти 2 курсу спеціальності Дизайн, спеціалізації Дизайн графічний Анастасія Капля та Руслан Свергун.
Вітаємо наших спортсменів! Так тримати!

Метки: