Публічна інформація        22 Листопада 2018        194         0

День працівника соціальної сфери: академія святкує!

До Дня працівника соціальної сфери України» було організовано виставку дитячих малюнків «Соціальна робота очима дітей» та конкурс стіннівок «Проблеми та перспективи соціальної роботи». До цих заходів активно долучилися студенти 1-4 курсів спеціальності «Соціальна робота» та учні початкових класів загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії.

Також була проведена презентація інформаційної газети «Соціально-педагогічні ідеї у науковій спадщині В.О. Сухомлинського» та консультативного бюлетеня «Десять золотих правил від соціальних педагогів щодо самовиховання особистості».
Феєричним завершенням святкового тижня стала інтерактивна вікторина «Майстерня соціальної активності». Збірні команди студентів 1-4 курсів спеціальності «Соціальна робота» віртуозно виконали творчі завдання та продемонстрували високий рівень фахової майстерності та готовності до професійної самореалізації. Почесним гостем свята була Л.В. Кременецька, методист відділу соціально-психологічного супроводу освітнього процесу науково-методичного центру Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.