Публічна інформація        20 Листопада 2018        203         0

Промисловий туризм

19 листопада, студенти Хортицької академії зі спеціальностей туризм та менеджмент у рамках тематики промислового туризму відвідали екскурсію заводом «Запоріжсталь», який є серцем української металургійної промисловості.
Екскурсію проводили працівники комбінату, які розповідали про технологію та методику виплавки металу. Студенти познайомились не тільки з технічними особливостями виготовлення металу, але й з виробничими коопераційними зв’язками, постачальниками ресурсів та замовниками продукції.

«Туристичному Запоріжжю – бути! Адже ми маємо потужний потенціал як місто, де поєднуються важка промисловість та надзвичайно гарна природа», – зазначила проректор академії з навчальної роботи Елліна Геннадіївна Позднякова- Кирбят’єва.
Керівництво академії висловлює подяку депутату Запорізької обласної ради Ярославу Крилю за організацію цієї пізнавальної екскурсії для студентів закладу.