Публічна інформація        16 Листопада 2018        327         0

Вони дарують розкіш людського спілкування (До Міжнародного дня логопеда)

14 листопада в Хортицькій національній академії викладачі й студенти святкували Міжнародний день логопеда. Адже саме людям цієї такої важливої соціальної професії щиро дякують дорослі й діти з особливими потребами, мета яких – навчитися розмовляти чисто, барвисто, кольорово.
Урочисту частину свята відкрила в.о. обов’язки декана факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи Антоненко Ірина Юріївна. Вона привітала студентів із професійним святом, зазначила, що ця професія посідає досить важливе місце у сучасному суспільстві, бо повертає кожній людині розкіш розкутого людського спілкування, наголосила на тому, що студенти Хортицької національної академії є досить конкурентоздатними, тому по закінченні вузу працевлаштовані.

Турубарова Анастасія Володимирівна, завідуюча кафедри спеціальної педагогіки та спеціальної психології, оголосила результати конкурсу на кращий твір «Чому я вирішила стати логопедом?», в якому взяли участь студенти першого курсу, а експертами в цьому питанні виступили викладачі кафедри спеціальної педагогіки та спеціальної психології. За результатами конкурсу переможці були нагороджені дипломами та подарунками за оригінальність та креативність творчих робіт, а гості в подарунок отримали чудову пісню «Бути логопедом» від студентів 3 курсу, наповнену теплом і щирістю виконавців.
Започаткована у минулому році традиція посвячення студентів 1 курсу в логопеди стала для початківців справжнім святом. Саме сьогодні вони долучилися до цієї професії, побачили себе частиною великої студентської спільноти. Провести ритуал посвячення в логопеди було надано магістрам-випускникам, Шульзі Стефанії та Самойленко Вікторії. Запрошені на сцену першокурсники, перш ніж стати студентами-логопедами, вимушені були чітко проговорити клятву. По закінченні ритуалу «новоспечені» логопеди разом з викладачами показали свій невгамовний хист: вони заповзято грали в логопедичні ігри, проводили конкурси, ставили кумедні сценки, виявивши при цьому спритність, кмітливість та злагодженість. Відео з теми «Хто такий логопед?» було досить милим і невимушеним, всі присутні в залі від нього у захваті. Логоритміка, проведена студентками 3 курсу, збурила всю залу і подарувала присутнім позитивний заряд емоцій, а жестова пісня «Повінь» у виконанні студенток 4 курсу всіх об’єднала. Чудове свято красномовства закінчилося фотосесією.