Публічна інформація        08 Листопада 2018        159         0

IX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка розпочато

З метою підвищення рівня знань з української мови і літератури, виховання у молодого покоління любові до мови українського народу, забезпечення її всебічного розвитку, а також вивчення та популяризації творчості Тараса Шевченка 2010 року започатковано проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка як щорічного загальнонаціонального заходу.
07 листопада в Хортицькій національній академії відбувся І (вишівський) етап конкурсу. У ньому взяли участь студенти першого та другого курсів факультетів реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи і мистецтва та дизайну. Конкурсанти мали змогу перевірити мовно-літературну підготовленість, рівень володіння художнім словом.

Цього року студенти міркували щодо постаті Шевченка у світі, демонстрували свої знання світової літератури. Творча робота передбачала тему, пов’язану не тільки з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, а й загальносвітовою культурою.
Призерами конкурсу стали студенти:
1 місце – студентка другого курсу спеціальності 016 «Спеціальна освіта» Ісаєва Є.
2 місце – студенти першого курсу спеціальності 053 «Психологія» Кропивна А., Ткаченко А.
3 місце – студенти першого курсу 016 «Спеціальна освіта» Рупчева А., Стовбун А.
Вітаємо переможців IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, бажаємо всім творчого оптимізму, натхнення та здійснення всіх мрій та бажань! Переконані, що проведення заходу сприяє формуванню в молодого покоління почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко!