Публічна інформація        06 Листопада 2018        227         0

Спартакіада — 2018 триває. Вітаємо шашкістів!

6 листопада 2018 року відбулися змагання з шашок серед студентів Хортицької національної академії, у яких взяли участь студенти всіх спеціальностей: всього 31 студент, з них 7 хлопців та 24 дівчини. Змагання тривало з 12.00 до 17.00. Усіх учасників розділили на чотири групи, з кожної групи двоє кращих гравців виходили до фіналу, де змагалися за призові місця.

Загальнокомандне І місце посіла Пилова Валерія (СР-1), ІІ місце – Пасько Артур (Фт-1), ІІІ місце – Зайберт Дмитро (Фт-1).
Також були проведені особисті першості. Серед хлопців І місце зайняв Зайберт Дмитро (Фт-1), ІІ місце – Герасимов Гліб (ДЗ(м)б-1), ІІІ місце – Пасько Артур(Фт-1). Серед дівчат І місце посіла Пилова Валерія (СР-1), ІІ місце – Ємельянова Влада (ДЗ(г)б-2), ІІІ місце – Яковенко Єлизавета (П-1).
Організатор проведення змагань – Сергата Н.С, головний суддя – Гвоздьов М.В, суддя-помічник – Овчинніков А.В., секретарі: Гапоненко Я.А., Ткаченко В.О.