Публічна інформація        29 Жовтня 2018        65         0

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ В ХОРТИЦЬКІЙ АКАДЕМІЇ !!

Хочеш змінити світ – надихай дітей! У цьому переконані студенти Хортицької національної академії. 27 жовтня 2018 року волонтери із захопленням відвідали Оріхівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей разом із волонтерською організацією міста Запоріжжя «Посмішка дитини». Вони підготували розважально-пізнавальну програму, яка сприяла розвитку дітей, і передбачала вправи та ігри з елементами арт-терапії, кольоро-терапії та логоритміки. Діти залюбки брали участь у танцях та малюванні.

По закінченню заходу у дітей та студентів залишилися лише позитивні емоції. Студенти дарували тепло обіймів, неймовірно багато посмішок і добра. На взаємин – щаслива посмішка та щира радість дітей. Даруйте тепло іншим і цей світ стане кращим! Ми впевнені, що допомагати може кожен.