Публічна інформація        23 Жовтня 2018        214         0

Сьогодні у Києві відбулося відкриття Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu». Виставки проводяться у Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Цього року в роботі виставок беруть участь 550 учасників із 25 регіонів України та зарубіжних країн: Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.

Колектив Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії гідно презентує свої досягнення на міжнародних виставках. Інноваційну діяльність закладу високо оцінили провідні науковці країни: Президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України Ничкало Нелля Григорівна та інші відомі вчені.
Центр міжнародного стажування «Інтеробмін» (Республіка Болгарія, м. Варна) нагородив ректора Хортицької національної академії, доктора педагогічних наук Нечипоренко Валентину Василівну кубком на знак подяки за активну та плідну співпрацю щодо організації стажування українських студентів у Болгарії.
В перший день роботи міжнародних виставок відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій. За результатами участі в конкурсі Хортицька національна академія отримала золоту медаль за подані науково-методичні матеріали з проблеми: «Розвиток життєвої компетентності учнів Нової української школи засобами соціальної практики» (тематична номінація: «Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах упровадження Концепції Нової української школи»).
Протягом першого дня роботи виставок біля стендів Хортицької національної академії постійно збиралися відвідувачі, які цікавилися науково-методичними напрацюваннями в галузі компетентнісно спрямованої освіти, комплексної реабілітації та інтеграції молоді з особливими освітніми потребами в сучасний освітній простір.

Метки: