Публічна інформація        22 Жовтня 2018        236         0

Студенти на міжнародній виставці з туризму

16-18 жовтня 2018 року студенти Хортицької національної академії спеціальностей Туризм, Менеджмент та Садово-паркове господарство та викладачі кафедри природничо-наукових дисциплін к.е.н., доцент Куреда Н.М. та к.е.н., доцент Юхновська Ю.О. відвідали Міжнародну виставку «ТурЕКСПО», що проходила у м. Львів. Ця виставка є визначною подією в туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення.

На форумі студенти ознайомились з перспективами розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просуванням українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризацією туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України та світу, новітніми досягненнями в сфері послуг.
На панельних дискусіях студенти та викладачі прослухали актуальні та цікаві доповіді провідних фахівців на теми: «Які фестивалі потрібні вашому місту?» та «Інклюзивність. Мандрівки без бар’єрів».
У рамках практичної підготовки студенти з викладачами відвідали історичні будівлі, пам’ятки архітектури національного значення, величні католицькі костели, вишукані каплиці, граціозні греко-католицькі та православні церкви, копальні кави та ін.