Публічна інформація        16 Жовтня 2018        352         0

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Комунальний заклад вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

директора структурного підрозділу КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР

– Педагогічний коледж

Вимоги до кандидата:

• вільне володіння державною мовою;
  • стаж педагогічної діяльності не менше 5 років;

Крім того, кандидат має володіти відповідними компетентностями, необхідними для ефективного управління структурним підрозділом, мати організаторські, адміністративно-управлінські здібності, а також високі морально-етичні якості.

Перелік документів, які мають бути подані кандидатом для участі у конкурсі:

• заява на ім’я ректора, написана власноруч з обов’язковим зазначенням телефонного номера та адреси фактичного проживання;
  • автобіографія;
  • диплом про вищу освіту;
  • свідоцтва, сертифікати або дипломи про підвищення кваліфікації;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду (картка платника податку);
  • копія трудової книжки.

Документи на підтвердження відповідності кандидата вимогам, що пред’являються до особи, яка претендує на вакантну посаду, надаються кандидатами у строк до 24.10.2018р. включно за наступною адресою: м. Запоріжжя, Наукове містечко, 59 (о.Хортиця), 69017 (приймальня).
Претенденти на вакантну посаду можуть висуватися як трудовим колективом структурного підрозділу  КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР – Педагогічний коледж, так і шляхом самовисування.

Претенденти на вакантну посаду можуть бути присутні на засіданні трудового колективу при розгляді поданих заяв та для самопрезентації.

Повідомлення про дату та час проведення засідання трудового колективу претенденту на вакантну посаду буде надано до 25.10.2018р. включно, шляхом запрошення по телефону або рекомендованим листом.

Вибори директора структурного підрозділу  КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР – Педагогічний коледж проводяться відповідно до Закону України “Про вищу освіту” та Положення про Педагогічний коледж комунального вищого навчального закладу “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради, затвердженого рішенням Вченої ради  (протокол засідання Вченої ради № 1 від 30.08.2018р.).