Публічна інформація        11 Жовтня 2018        288         0

Cпортивні перемоги

9 жовтня у Хортицькій національній академії відбулась легкоатлетична естафета 4х100 м. серед дівчат та особиста першість з бігу на 100 м. серед юнаків. У легкоатлетичній естафеті, яка відбулась в рамках Спартакіади, взяли студенти усіх спеціальностей обох факультетів. В естафеті взяло участь 14 команд, з них 56 дівчат та 14 хлопців.

І місце в легкоатлетичній естафеті посіла команда ІІ курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта: Петрова Вікторія, Орлова Ольга, Кірейцева Аліна, Колода Яна.
ІІ місце – команда ІІ курсу спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація: Колісниченко Лілія, Чигир Маргарита, Бовтута Тетяна, Василенко Яна.
ІІІ місце – збірна команда спеціальностей 242 Туризм та 073 Менеджмент: Зиза Анна, Батаєва Анастасія, Кізима Марія, Шабаліна Катерина.
Серед хлопців, які взяли участь у естафеті на 100 м., перше місце зайняв Зайберт Дмитро (спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія), друге місце – Антіпов Владислав (спеціальність 231 Соціальна робота), третє місце – Петрович Ігор 242 Туризм.
Змагання пройшли на високому емоційному рівні при активній підтримці вболівальників.