Публічна інформація        01 Жовтня 2018        191         0

Урочисте відкриття Спартакіади-2018 в Хортицькій національній академії

27 вересня в Хортицькій національній академії відбулося урочисте відкриття Спартакіади-2018, приуроченої до Олімпійського уроку.

Урочистий захід відкрила відома українська спортсменка, Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, наша землячка, Ольга Стражева, котра у своїй промові визначила високу роль спорту у формуванні особистості.

Як символи Спартакіади-2018, до зали були внесені урочисті спортивні атрибути – Прапор і Кубок.

До слова була запрошена завідувачка кафедри фізичної реабілітації, професор Волкова С.С. Вона привітала гостей, батьків, учителів і юних спортсменів, відзначивши, що Спартакіада буде проводитися з вересня 2018 року по квітень 2019 року. Волкова С.С. наголосила, що право взяти участь у Спартакіаді і змагатися в командах мають право студенти будь-якого курсу і різних спеціальностей. З кожного виду спорту суддями визначатимуться переможці та призери, які будуть нагороджуватися почесними грамотами. На підставі цих результатів визначається команда – переможець  Спартакіади, яка отримає головний приз-перехідний кубок.

На сцену під спортивними прапорами були запрошені представники команд. Усім командам-учасникам побажали успіхів і перемог на стартах.

Увагу присутніх підкорила своїм виступом, козацькою майстерністю, спритністю, мужністю, команда дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» під керівництвом тренера Олександра Грицая.

Привітати команди-учасниці Спартакіади завітав колектив Запорізької федерації УШУ, який подарував присутнім свій яскравий динамічний виступ і ще раз довів, що хлопці повинні бути сильними, сміливими, спритними.

Колектив студенток, майбутніх логопедів, порадував студентів запальним танком «Чарлидинг». Дівчата впевнені, що спорт і краса – велика сила.

Метки: