Публічна інформація        01 Вересня 2018        523         0

Посвята : від абітурієнта до студента

31 серпня в Хортицькій національній академії відбулася хвилююча церемонія Посвяти першокурсників у студенти.

За давнім звичаєм академії, добру справу розпочали з привітання ректора Хортицької національної академії Нечипоренко Валентини Василівни, Берегині закладу, порадниці, яка привітала студентів з Посвятою, з початком нового навчального року, побажала юнакам і дівчатам, щоб це свято залишилося яскравим спогадом про дитинство, шкільні роки, бо попереду нове, доросле життя, сповнене мріями та життєвими проектами, добрими вчинками, радісними переживаннями, перемогами і успіхами.

Слова щирої вдячності за успішну співпрацю були висловлені науково-педагогічним працівникам та всім співробітникам закладу, а також сподівання на подальші спільні успішні кроки у підготовці фахівців для розбудови Нової української школи, а головне – миру у країні й у кожній родині.
Валентина Василівна познайомила першокурсників із керівним складом науково-педагогічного колективу, який буде упродовж всього навчання, з року в рік, віддавати тепло своїх сердець, свій життєвий та професійний досвід студентам, щоб у майбутньому кожен з них став компетентним, кваліфікованим, конкурентоспроможним спеціалістом на ринку праці.
До привітань майбутніх студентів- першокурсників приєдналася молодь академії, її науково-педагогічні працівники, викладачі, які традиційно зібралися в урочистій залі, щоб наповнити її натхненними мелодіями, піснями і дотепними жартами про незабутні студентські роки.
І нарешті момент істини настав. По завершенні музичних вітань студентка Нестерова Анастасія, голова студентського самоврядування, провела урочисту Посвяту першокурсників. Студентська родина поповнилась новою творчою кагортою першокурсників, які склали урочисту обіцянку – присвятити своє життя благородній справі – вчитися, вчити, лікувати, патріотично збагачувати молоде покоління, берегти та примножувати кращі традиції академії, бути гідними почесного звання студента Хортицької національної академії. Від цієї дати для кожного з них починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим фахівцем, досягти успіхів на професійній ниві і, звичайно, стати Людиною з великої літери, гордістю для Академії і країни.

  Метки: