Публічна інформація        26 Червня 2018        430         0

Вітаємо переможців і учасників!

Підведено результати VI Всеукраїнського дистанційного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт з соціальної педагогіки/соціальної роботи, що проходив з 13 березня по 31 травня 2018 року у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.
За офіційними даними оргкомітету Конкурсу (https://contest.zu.edu.ua/) до участі у Конкурсі було подано 90 робіт, з яких допущено – 69 робіт. Учасниками Конкурсу стали 105 осіб з різних регіонів України. У списку переможців Конкурсу (3 місце) у Номінації «Соціальна реклама (друкована, фото, відео)», нагороджених дипломом ІІІ ступеня – Мирослава Манько, магістрант (напрям підготовки: соціальна робота) КВНЗ “Хортицька національна навчально- реабілітаційна академія” ЗОР. Науковий керівник: Павленко Анатолій Іванович, доктор педагогічних наук, професор, КВНЗ “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” ЗОР, кафедра соціальної роботи.
В іншій номінації «Наукові роботи на соціальну тематику» ще одна наша учасниця, магістрант (напрям підготовки: соціальна робота) Анастасія Закурдаєва в абсолютному рейтингу конкурсантів зайняла почесне 4 місце з роботою «Розвиток емоційного інтелекту особистості молодшого школяра засобами ігрової діяльності» (науковий керівник проф. А.І.Павленко).
Відзначимо, що конкурсні роботи були практико-зорієнтованими і виконувалися безпосередньо на робочих місця: ЗОШ № 69 м. Запоріжжя та Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №2.
Оргкомітет висловив подяку науковим керівникам робіт, що здобули перемогу та нагородив Сертифікатами учасників Конкурсу.