Публічна інформація        26 Червня 2018        838         0

Урочисте вручення дипломів випускникам 2018 року Хортицької національної академії !

23 червня 2018 року в Хортицькій національній академії в урочистій атмосфері відбулася церемонія вручення дипломів випускникам 2018 року.


Вперше в Хортицькій національній академії отримали дипломи магістри за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.
Вручення дипломів бакалаврам та молодшим спеціалістам вже стало доброю традицією академії. Випускники факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи отримали дипломи освітнього ступеня «бакалавр» за напрямами підготовки 6.010106 Соціальна педагогіка та 6.010105 Корекційна освіта (за нозологіями). Випускники факультету мистецтва та дизайну отримали дипломи молодших спеціалістів за чотирма спеціальностями: 5.09010303 Зелене будівництво і садово-паркове господарство; 5.02020701 Дизайн зі спеціалізаціями «Дизайн графічний», «Дизайн одягу», 5.02020801 Декоративно-прикладне мистецтво.
Зворушливі слова вдячності ректору Валентині Василівні, викладачам, одногрупникам сказали і самі випускники. Випускники дякували за хороші знання, за досвід, за комфорт і душевне тепло, яким були оточені в Хортицькій національній академії. Талановиті студенти академії подарували присутнім святковий концерт.
Багато теплих слів і побажань на їх адресу висловлено адміністрацією академії та шановними гостями урочистої церемонії вручення дипломів. Так, ректор, доктор педагогічних наук, доцент Валентина Василівна Нечипоренко зазначила, що успішні показники навчання наших студентів є результатом плідної праці всіх науково-педагогічних працівників, втіленням мрій про компетентного випускника Хортицької національної академії; відзначила, що диплом академії надає великі можливості та перспективи випускникам реалізувати себе у професії як в Україні, так і за її межами. Ректор побажала бути щасливими, креативними, відповідальними, а також додала, що наша Alma-mater завжди чекатиме своїх випускників.
Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистості та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника Хортицької національної академії.