Публічна інформація        25 Травня 2018        476         0

Кращі з кращих: нагородження студентів академії

Студенти та викладачі Хортицької національної академії зібралися з прекрасної нагоди – відзначити досягнення та перемоги, підбити підсумки 2017-2018 навчального року. Ректор Нечипоренко В.В. виступила зі словами вдячності студентам за сильну жагу до знань, за таланти, за достойну презентацію Академії на всеукраїнських, міжнародних форумах, конкурсах та конференціях. Найкращі студенти факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи та факультету мистецтва та дизайну були нагороджені грамотами за відмінне навчання, наукову діяльність, стрімке прагнення до підкорення нових творчих та професійних вершин, активну участь у громадському житті Хортицької національної академії.

Сподіваємося, що навчання у Хортицькій національній академії і далі сприятиме професійному зростанню студентів, даруватиме багато нових приємних знайомств, відкриватиме прекрасний світ науки, творчості, свободи та креативу. Щиро дякуємо всім, завдяки кому Хортицька національна академія розвивається та процвітає!