Публічна інформація        24 Травня 2018        371         0

Мистецький пленер «Запорізький пейзаж-2018»

Підсумковою виставкою завершився ІІІ всеукраїнський мистецький пленер «Запорізький пейзаж-2018». Його організатором став Запорізький обласний художній музей за підтримки Департаменту культури, національностей і релігій Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної організації Національної Спілки художників України.

Історична ретроспекція та традиція міського пейзажу міста на Дніпрі добре відображена в роботах відомих художників 30-80-х років минулого століття. А в кінці ХХ століття та на початку століття нинішнього утворився певний вакуум, фонди музею мало поповнювалися пейзажними роботами запорізької тематики. Тому головною метою мистецького пленеру є розвиток образотворчого мистецтва в області, підтримка та відзначення митців, які у своїх художніх творах увіковічують неповторну красу м. Запоріжжя.

Завідувач кафедри дизайну Хортицької національної академіїї Наталія Дерев’янко, неодноразова учасниця міського пленеру, представила на виставці дві роботи в техніці олії. Тепер фонди Запорізький обласного художнього музею поповняться роботами Н.Дерев’янко.

Чекаємо на наступний пленер і сподіваємось, що не тільки викладачі, а й наші студенти візьмуть у ньому активну участь!