Публічна інформація        22 Травня 2018        324         0

Фестиваль «Світ трудової молоді»

18-22 травня 2018 року за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації пройшов 5 фестиваль «Світ трудової молоді» у смт. Кирилівка. Учасниками заходу стали представники студентського самоврядування вишів м. Запоріжжя та області, а також представники молоді від державних підприємств та заводів Запорізької області.

Нестерова Анастасія, голова Студентського уряду Хортицької національної академії, гідно представила наш заклад на обласному рівні та стала учасницею команди від студентського самоврядування Запорізької області.

Упродовж 3 днів чимало команд змагалися за кубок Фестивалю. У рамках Фестивалю проходили: «Що? Де? Коли?» (1 місце), Співочий конкурс (1 місце), змагання КВН (команда студентського самоврядування – 2 місце), «Танцювальний battle» (2 місце). Ми пишаємося Анастасією та усіма учасниками команди студентського самоврядування, адже завдяки їх талантам, розуму та креативності, вперше за п’ять років команда студентів посіла перші місця у змаганнях.

Дякуємо Управлінню молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації за організацію даного заходу, за таку прекрасну можливість для молоді Запорізької області обмінятися досвідом, відкрити та розвинути власні таланти, зустріти давніх друзів та завести нові знайомства.