Публічна інформація        11 Травня 2018        491         0

Програма обласного молодіжного форуму

«Молодіжний лідер»

4-5 травня 2018 року представники Студентського Уряду Хортицької національної академії прийняли участь в Обласному молодіжному форумі «Молодіжний лідер», який організовано Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької облради (18.04.2018 № 01-18/303).

Учасників форуму зустрічали у готелі «Пектораль», проживання та харчування забезпечувалося організаторами.
Для студентської молоді було проведено серію семінарів та інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практик, панельних дискусій. Тренінги були спрямовані на вирішення наступних задач:
– як прокачати у собі лідера;
– як уберегти себе і команду від творчого вигорання;
– як об’єднати команду;
– тощо.
Під час тренінгу були порушені питання типології лідерства, отримання навичок в об’єднанні колективів, розвиток лідерських якостей, налагодження зв’язків між студентами та суб’єктами реалізації державної молодіжної політики в області тощо.
По закінченню практичної частини заходу, організаторами проводилася розважальна програма для учасників тренінгу – Stand-up та імпровізації, ЛідерParty, КараокеParty, ЛаунджParty. По закінченню тренінгових програм учасники отримали сертифікати участі та приємні пам’ятні подарунки.
Завдяки зусиллям Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізького обласного центру молоді стало можливим вдосконалення реалізації державної молодіжної політики в області, популяризація та детальне ознайомлення молоді зі специфікою неформальної освіти, налагодження тісних зв’язків лідерів студентства як між собою, так і з органами державного регулювання молодіжної політики.

Щиро дякуємо!