Публічна інформація        30 Квітня 2018        353         0

Олімпіада для студентів-дизайнерів

У Харківській державній академії дизайну і мистецтв з 24 по 26 квітня відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дизайну, в якій взяли участь 35 студентів спеціальності «Дизайн» з 16 вищих навчальних закладів України.

У зв’язку із тим, що в листопаді 1918 року виповнюється 90 років архітектурному символу Харкова – Держпрому, за рішенням оргкомітету олімпіади саме цей об’єкт був обраний для виконання завдання з композиції учасниками олімпіади.
Географія конкурсу вражала, серед журі були представники з Тернополя, Дніпра, Харкова, Хмельницького, Ужгорода. Крім того, серед учасників були студенти із Запоріжжя, Херсону, Черкас, Кривого Рогу, Львову, Луцька та ін.
Серед учасників олімпіади були й представники Хортицької національної академії. Студентка ІІІ курсу спеціальності «Дизайн», спеціалізації «Дизайн графічний» Карина Бап отримала сертифікат учасника та стала першою студенткою, яка взяла участь у подібному конкурсі від імені нашого навчального закладу.
Крім безпосередньо олімпіади, для студентів була організована цікава екскурсія-ознайомлення з архітектурними пам’ятками міста Харкова. А після завершення олімпіади відкрита виставка творчих робіт студентів, що брали в ній участь.
Наостанок оргкомітет олімпіади побажав учасникам розвивати свою творчість і не боятися впроваджувати свої ідеї в життя, а також запросив наших студентів брати участь в олімпіаді наступного року.