Публічна інформація        30 Квітня 2018        475         0

День дизайнера в академії

Хортицька національна академія 27 квітня відзначила День дизайнера. Всі бажаючі могли подивитися конкурсну виставку інсталяцій «Декозавр», організовану представниками студентського самоврядуванням та викладачем кафедри дизайну Л.В. Міхєєвою.

З 12.00 працювало журі конкурсу, яке повинно було визначити найцікавіші та найоригінальніші ідеї. Слід зазначити, що основною концепцією конкурсу була побудова інсталяції з побутових сміттєвих речей. Усі роботи, надані на конкурс, були цікаві і журі не одразу визначилося з переможцями та номінантами. Для інсталяцій використовувались найрізноманітніші матеріали – коробки, кришки, диски, папір, баклажки, кава, пакети для сміття тощо. Було багато цікавих ідей, але місць всього три, які розподілилися таким чином:
1 місце – Чигир Маргарита – інсталяція «Сон Ктулху» (пап’є-маше та б/в аксесуари)
2 місце – Свергун Руслан та Ємельянова Влада – інсталяція «Майбутнє за штучним інтелектом» (елементи мікросхем та деталі електронної техніки)
3 місце – Воробець Анастасія – інсталяція «Бюджетний варіант» (сукня з пакетів для сміття).
Крім того, журі визначило і двох номінантів, які відзначилися яскравими ідеями, та оригінальністю.
Номінація «Оригінальна ідея» – Федурко Віра та Мироненко Ольга – інсталяція «Беспорядок человеческих мыслей», надана за творчу ідею та оформлення інсталяції-фотозони.
Номінація «Розумна ідея» – Шведенко Тетяна – «Светильник», надана за функціональність роботи.
Бажаємо переможцям і учасникам конкурсу подальшого творчого натхнення! Сподіваємося, що конкурс до Дня дизайнера стане традиційним у Хортицькій національній академії!