Публічна інформація        27 Квітня 2018        297         0

VII Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&WELLNESS-HEALTHCARE TRAVEL EXPO

25-27 квітня 2018 року студенти спеціальності «Туризм» та викладачі к.е.н., доцент Юхновська Ю.О. й к.е.н., доцент Куреда Н.М. відвідали VII Міжнародну виставку медичного туризму, SPA&WELLNESS-HEALTHCARE TRAVEL EXPO, яка проходила у м. Київ.

На виставці студенти ознайомились з актуальними світовими тенденціями у сфері медичного туризму, дізналися про нові українські і зарубіжні компанії на цьому ринку, їхні нові послуги. Були представлені національні провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні заклади, відомі курорти Європи та світу.
Водночас з виставкою студенти і викладачі Хортицької національної академії відвідали ІХ практичну конференцію «Приватна медицина: реалії практики», секцію «Міжнародний досвід у розвитку медичного туризму: в’їздний та виїзний медичний туризм». На конференції провідні фахівці та експерти обговорювали нові тенденції і тренди індустрії медичного туризму. З актуальними та цікавими доповідями виступили Віолетта Янишевська, MD, MBA, президент Української Асоціації медичного туризму, член наглядової ради всесвітньої асоціації медичного туризму, д.м.н., проф. Андрій Котуза, Андрій Капанадзе, комерційний директор Evex Medical Corporation, Інна Дащенко, віце-предидент Міжнародної асоціації лікарів медичного туризму та багато інших.