Публічна інформація        24 Квітня 2018        287         0

Про участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація»

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, 19-20 квітня 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація».

В олімпіаді взяли участь 56 студентів із 30 профільних ВНЗ України. Честь Хортицької національної академія захищала студентка ІІ курсу факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи – Яковенко Яна.
Програма Олімпіади передбачала три конкурсні завдання:
І. Відеопрезентація домашнього завдання на тему «Мої перші досягнення у фізичній реабілітації».
ІІ. Тестування теоретичних знань на тему «Вступ у фізичну реабілітацію» .
ІІІ. Практичне завдання це розв’язання ситуаційного завдання згідно з конкретними вихідними даними.
З 56 учасників (студентів IV-V курсів) з 30 ВУЗів України наша , студентка ІІ курсу Яковенко Яна зайняла 15 місце.
Адміністрація Хортицької національної академії вітає з професійним дебютом Яковенко Яну та її керівника, кандидата педагогічних наук, професора Волкову Світлану Степанівну.

Метки: