Публічна інформація        17 Квітня 2018        399         0

«Я МАЮ ПРАВО !..»

Президент України 14 листопада 2017 року підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.

Хортицька національна академія також долучилась до реалізації Плану заходів Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, провівши інформаційно-просвітницький захід, який організувала кафедра соціально-гуманітарних дисциплін. Були присутні декан факультету мистецтва та дизайну Олененко А.Г., заступник декана факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи Галієва О.М., представники від науково-педагогічного складу і студентства навчального закладу.
Кандидат історичних наук Філас В.М. разом зі студентами першого курсу спеціальності «Туризм» порушили низку важливих питань, пов’язаних з правами людей як в сучасній Україні, так і у світі. Доповідачі акцентували увагу присутніх на природних (Фролов В.), громадянських (Васильєва Ю.), політичних (Гапоненко Я.), економічних (Петрович І.), соціальних (Сусмент Я.), освітніх і культурних (Шабаліна К.) правах громадян нашого суспільства, сутності одного з найважливіших документів світу – Загальній декларації прав людини (Ісмаілова Е.), яка стала результатом досвіду Другої світової війни і представляє першоглобальне вираження невід’ємних прав, які мають усі люди.
Обговорювана тема викликала значний інтерес у присутніх на заході.

Метки: