Публічна інформація        06 Квітня 2018        604         0

Фізична культура – основа здоров’я!

5 квітня в Хортицькій національній академії відбулося спортивне свято «Фізична культура- основа здоров’я», свято грації, молодості і краси, організоване керівниками і студентами кафедри фізичної реабілітації і приурочене до Всесвітнього дня здоров’я.
Свято насичене струменем весняної свіжості, океаном позитивних емоцій, калейдоскопом танцювальних стилів.
У процесі свята присутні мали унікальну можливість познайомитись із багатьма стилями і напрямами спортивних танців, а саме: аеробіка, степ-аеробіка, каланетик, порт-де-бра, зумба, чирлідинг, фіт-файт, презентованих студентами академії.
Порадував присутніх своєю професійністю і граційністю виступ гості академії майстра спорту зі спортивної гімнастики, персонального тренера з унікальної методики китайського спортивного мистецтва « Плей-стік» Корнілової Наталії Юріївни, яка представляла свою команду «Летючий дракон».


Не відставали від професіоналів і наші студенти, свої спортивні танці з елементами хіп-хопа, сальси, мамби, самби, маренго презентували майбутні дизайнери, логопеди, які по закінченні виступів також отримали свої нагороди.
Досить бадьорим і емоційним був танок п’ятиразової чемпіонки України з акробатичного рок-н-ролу, вихованки спортивного клубу «Енерджі» Анастасії Гаврилової, який став сюрпризом для шанувальників танцю і подарував море позитиву присутнім, а для Анастасії-солодким подарунком.
А ось майбутнім туристичним менеджерам більше імпонує спортивний танець у стилі степ-аеробіки з його степ-платформами, які імітують феєричні сходинки. Виконавці показали свою високу майстерність у виконанні танцю за що отримали заслужені грамоти.
Як виявилось, аеробіка досить варіативна річ, і сьогодні присутні на святі мали чудову нагоду познайомитися ще з одним стилем-фітнес-аеробікою. У цьому їм допомогла команда студентів графічного дизайну, які досить вправно виконали складні елементи спортивного танцю і були представлені до нагороди за здоровий спосіб життєдіяльності.
Серед бадьорих спортивних танців особливою ніжністю, чарівністю і казковістю виокремився екзотичний східний танок у виконанні студентки 2 курсу Ниц Дар’ї.
Команда майбутніх художників просто затамувала подих зали своїм фіт-файтом, оскільки він виявився досить агресивним міксом боксу, карате, кікбоксингу, тайського боксу, і на все це спромоглися наші тендітні дівчата.
Французький «порт- де- бра», танок, що означає рухи руками та тілом, виконаний дівчатами та їхніми наставницями під назвою «19-79», подарував присутнім можливість знову повірити у граційність, чуттєвість і пристрасть рухів виконавиць і приніс чарівницям заслужені грамоти. Різновіковий склад команди ще раз підтвердив, що вік і спорт крокують поруч.
Спорт і краса рухів починає діяти на людину з дитинства, і це довели віце –чемпіони України з акробатичного рок-н-ролу 2017 в категорії «Діти Дебют», вихованці спортивного клубу «Енерджі» Стефанишин Дмитро та Іскоростенко Поліна.
А ось виконавиці-мистецтвознавці колонетика своїм комплексом статичних вправ показали, як можна досить довго зберігати ідеальну фігуру.
Копил Настя, гостя свята, чемпіонка України з «Денс-холу», переможниця всеукраїнських змагань з «денс-холу» та «хіп-хопу» зачарувала своєю ритмічністю й бурхливою емоційністю виконання. А спортивний танець у двох варіантах студенток-дизайнерів та логопедів у стилі чирлідинг, що прийшов до нас із США, дійсно, став для всіх яскравим шоу і підтримав і без того чудовий настрій глядачів.
Згадуючи слова відомої пісні «Вальс устарел, говорит кое-кто, смеясь,…..», наші виконавці рішуче з цим не погоджуються і підтверджують своїми виступами, що минають роки, проте вальс крокує поруч з молодими і не старіє. Чемпіони України, фіналісти чемпіонату Європи і Чемпіонату Світу Могільний Олександр і Канатоп Анна поділилися своєю високою майстерністю, зачарували і зворушили залу своїм чудовим виконанням вічно молодого вальсу.
Учасники свята своїми виступами довели, що спорт і спортивні танці у житті кожної людини є складовою частиною її здоров’я, етики й естетики, які надихають її на нові шляхи життєтворчості.
У процесі виступів учасники команд були нагороджені дипломами, а по закінченні урочистості запрошені до святкової фотосесії.