Публічна інформація        29 Березня 2018        395         0

Переможці конкурсу-виставки «Слобожанські візерунки»

На базі Лозівського училища культури і мистецтв (Харківська обл.) відбулася нова для закладу подія – І відкритий конкурс-виставка декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки». Метою конкурсу, за словами організаторів, є популяризація національно-культурних традицій, розкриття і підтримка творчого потенціалу молодих художників, встановлення творчих контактів та дружніх стосунків між митцями та мотивація художників та майстрів до творчої роботи.

24 березня 2018 року відбулося урочисте відкриття виставки, що працюватиме до 6 квітня в приміщенні Лозівського училища культури і мистецтв. 23 березня вже були визначені переможці та призери за номінаціями. Оцінювання робіт проводилося за оригінальністю, творчим підходом, майстерністю виконання, відповідності темі конкурсу. Всі роботи розглядалися журі, до складу якого входили провідні діячі культури та мистецтва.
У конкурсі-виставці взяли участь студенти і викладачі кафедри дизайну Хортицької національної академії. За результатами конкурсу, можна констатувати високий рівень робіт наших співробітників. Серед переможців:
Козелець Тетяна Ігорівна – 1 місце у номінації «Художня кераміка», категорія майстри – викладач.
Колесник Ірина Юріївна – 2 місце у номінації «Художня кераміка», категорія майстри – викладач.
Колумбет Олексій – 3 місце у номінації «Образотворче мистецтво», категорія майстри – студент.
Міхєєва Леся Валеріївна – 3 місце у номінації «Витинанка», категорія майстри – викладач.
Гостєва Тетяна Василівна – Гран-прі у номінації «Образотворче мистецтво», категорія майстри – викладач.
Стульнікова Юлія Олексіївна – Гран-прі у номінації «Витинанка», категорія майстри – викладач.

Бажаємо учасникам та переможцям творчого натхнення та подальших досягнень!