Публічна інформація        29 Березня 2018        286         0

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Спеціальна освіта» (за нозологіями)

27 березня 2018 року студенти спеціальності 016 Спеціальна освіта факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Спеціальна освіта» (за нозологіями), який проходив у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. За результатами участі студенти отримали сертифікати та грамоти.

Пенькова Дар’я Павлівна, студентка 2 курсу магістратури, отримала грамоту за використання інформаційних технологій у науковому дослідженні (науковий керівник: к.психол.н. Панов М.С.).
Гринечко Юлія Сергіївна, студентка 4 курсу, отримала грамоту за актуальність наукового дослідження (науковий керівник: к.психол.н., доцент Турубарова А.В.).