Публічна інформація        14 Грудня 2017        507         0

Перемога у I міжнародній студентській олімпіаді з інклюзивної та спеціальної освіти

07-08 грудня 2017 року в Інституті інклюзивної освіти Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка відбулась I Міжнародна студентська олімпіада з інклюзивної та спеціальної освіти.
Проводилась у два етапи і включала теоретичні змагання з питань теорії навчання, виховання та соціально-психологічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами, а також презентації студентських науково-методичних проектів. Цього року в олімпіаді взяли участь 113 студентів із шести країн: Казахстану, Республіки Білорусь, Російської Федерації, України, Вірменії та Молдови.

Саєнко Тетяна (ІV курс, ОР: бакалавр) і Кравцова К. (І курс, ОР: магістр) продемонстрували хорошу теоретичну підготовку у сфері спеціальної педагогіки, високу ерудицію в питаннях інтегрованої та інклюзивної форми навчання. Студентські науково-методичні проекти Саєнко Т. «Нейропсихологічна корекція сенсомоторної модуляції у дітей їх розладами аутистичного спектра» (науковий керівник: Лопатинська Н.А.) і Кравцової К. «Абілітація та реабілітації порушень мовлення в умовах системи раннього втручання» (науковий керівник: Коломоєць Н.Т.) здивували членів комісії широтою і актуальністю тематики, глибиною опрацювання, творчим підходом до реалізації, соціальною спрямованістю та орієнтацією на освітню практику.
За результатами олімпіади 1 місце посіла Саєнко Тетяна Андріївна, 2 місце – Кравцова Карина Олександрівна, грамотою за прихильність класичним ідеалам дефектології нагороджена студентка І курсу освітнього рівня «магістр» – Пенькова Дарина Павлівна, грамотою за практичну значущість науково-методичного проекту – студентка І курсу освітнього рівня «магістр» – Захарова Анжела Олександрівна.
Яскравим фіналом другого дня олімпіади став чудовий концерт, організований силами студентів Інституту інклюзивної освіти Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка, і нагородження призерів.
Адміністрація Хортицької національної академії пишається успіхами студентів у науковій роботі у сфері спеціальної педагогіки.
Бажаємо студентам подальших наукових успіхів!