Публічна інформація        14 Грудня 2017        285         0

Конференція з туризму

5-6 грудня 2017 року центром підтримки бізнесу м. Запоріжжя проведено конференцію «Розвиток туристичної привабливості регіону через підвищення ефективності діяльності МСБ сектору Horeca». Метою конференції було сприяння підвищенню конкурентоспроможності МСБ сектору HoReCa, розвитку мережі готельно-ресторанної інфраструктури та підвищення управлінських компетенцій персоналу МСБ сектору HoReCa з метою розвитку туристичної привабливості Запорізької області.
В конференції взяли участь студенти Хортицької національної академії спеціальності «Туризм» Гапоненко Яна, Данько Руслана, Фролов Віталій та викладачі к.е.н., доцент Юхновська Ю.О. і к.е.н., доцент Куреда Н.М. Взявши участь у заході, викладачі та студенти дізналися: про останні сучасні тенденції та креативні новинки галузі; як значно підвищити ефективність діяльності закладу; як краще організувати результативну рекламну кампанію та інформаційну підтримку; як здійснити відбір персоналу та інші важливі питання успішної діяльності готельно-ресторанного бізнесу.
Спікери конференції – провідні експерти та фахівці галузі, надали практичні поради та поділилися своїм досвідом. Закордонний учасник конференції Мехмет Онкал (Туреччина), експерт із більш ніж 40-річним досвідом у туристичній сфері, розповів про останні тенденції в готелях та ресторанах готелів; Михайліна Хорозова розповіла про сервісну стратегію та політику клієнтоорієнтованості; Станіслава Стефановська, HR-спеціаліст, бізнес-тренер, коуч, озвучила 7 законів управління; доповідь Галини Сасин, провідного бізнес-тренера, була присвячена розвитку персоналу готельно-ресторанного бізнесу та інші.
Доповіді викликали зацікавленість серед присутніх щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності підприємств сектору HoReCa, розвитку мережі готельно-ресторанної інфраструктури регіону та підвищенню управлінських компетенцій персоналу.