Публічна інформація        04 Грудня 2017        304         0

Мистецька осінь

Студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» відвідали відкриття виставки запорізьких художників «Мистецька осінь», яка проходить у виставковій залі Запорізької організації Національної спілки художників України.

Студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» відвідали відкриття виставки запорізьких художників «Мистецька осінь», яка проходить у виставковій залі Запорізької Національної спілки художників України. Відвідувачів вразило розмаїття фарб, художня майстерність митців та невичерпна фантазія, що закарбовані на полотнах. А ще імпонує колористика, неповторні контрасти та нюансі, що створені художниками, кожна картина несе унікальну атмосферу та сюжетну лінію, створює певний настрій. Для студентів факультету мистецтва та дизайну ця виставка стала справжнім калейдоскопом вражень та натхнення, що спонукає молодих спеціалістів шукати свій творчий шлях та невтомно працювати.