Публічна інформація        21 Листопада 2017        481         0

Туристичний бізнес-форум. Запоріжжя 2017.

16 17 листопада у Виставковому центрі «Козак Палац» відбувся масштабний Туристичний бізнес-форум 2017, у якому взяли участь студенти Хортицької національної академії спеціальності «Туризм», проректор з навчальної роботи д.соц.н., професор Позднякова-Кирбят’єва Е.Г. та викладачі к.е.н., доцент Юхновська Ю.О. й к.е.н., доцент Куреда Н.М.
Протягом двох днів провідні фахівці та експерти обговорювали нові тенденції і тренди індустрії гостинності. До участі у форумі запрошені кращі спікери України: представники Асоціації індустрії гостинності України на чолі з головою Олександром Лієвим, радник першого віце-премєр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, відома телеведуча і актриса Ольга Фреймут, Діма Борисов – відомий ресторатор, а також готельєри, представники найбільших авіакомпаній, всеукраїнських та міжнародних ЗМІ та інших впливових гравців туристичного ринку України.

За два дні виступили 40 найкращих спікерів країни, було проведено 8 панельних дискусій та 9 круглих столів, серед яких наші студенти відвідали «Роль влади в розвитку внутрішнього туризму. Державні інвестиції в туристичну галузь» та «Розвиток туристичного бізнесу в Україні та світі. Тренди внутрішнього та в’їзного туризму на 2018 рік». У ході дискусій окреслили обов’язкові тенденції, які зроблять Запоріжжя більш туристично привабливим, а також озвучили ті напрямки, над якими варто працювати найближчим часом.
Професор Позднякова-Кирбят’єва Е.Г. взяла участь у роботі круглого столу «Туристичні тренди. Індустріальний еко, сільський, медичний, діловий», під час якого представила напрям лікувально-реабілітаційного та оздоровчого туризму та презентувала туристично-освітні можливості Хортицької національної академії. Доповідь викликала зацікавленість серед присутніх, оскільки цей новий вид туризму наразі необхідний та актуальний не тільки для Запорізького регіону, а й для всієї України.
Для учасників Форуму було організовано також і майстер-класи за різними напрямками. Зокрема, студенти Хортицької національної академії взяли участь у майстер-класі «Айдентика як інструмент просування» та презентаціях Олександра Мілова й Антона Тараненко Evrovision.
Загалом, туристичний бізнес-форум став пізнавальною платформою для набуття першого професійного досвіду студентів спеціальності «Туризм».