Публічна інформація        17 Листопада 2017        396         0

Участь у міському святі, присвяченому Міжнародному дню студента.

Студентка ІІІ курсу напряму підготовки «Корекційна освіта (за нозологіями)» факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи Юшанова О. О. взяла участь у міському святі, присвяченому Міжнародному дню студента, яке відбудулося 15.11.2017 року в фойе кіноконцертного залу ім. О. Довженка. Під час заходу відбулося нагородження студентів вищих навчальних заходів м. Запоріжжя, у ході якого Юшанова О. О. отримала грамоту виконавського комітету міської ради та цінний подарунок за активну громадську діяльність. Під кінець свята студенти міста мали змогу переглянути художній фільм.

Вітаємо Юшанову О. О. з отриманням нагороди і бажаємо нових досягнень, успіху та здоров’я. Нехай працьовитість і завзятість завжди приносять бажаний результат і сприяють підвищенню рівня успішності у майбутній професійній діяльності.