Публічна інформація        14 Листопада 2017        296         0

Битва стартапів – початок власного бізнесу

Студенти Хортицької національної академії, які займалися у виробничому бізнес-інкубаторі протягом останніх місяців, стали учасниками Business Booster Zaporizhzhia, який проходив 11 листопада 2017 року в Запоріжжі.

У рамках заходу відбулася презентація проектів учасників бізнес-інкубаторів, що функціонують на базі вищих навчальних закладів. Зі своїми бізнес-проектами виступили студенти факультету мистецтва та дизайну Валентина Нікітіна та Віра Онищенко.
У битві стартапів з 11 представлених проектів І місце посів проект «Atelier Vera Onishchenko» Віри Онищенко, а 2 місце – проект «Ukranian Crazy Wool» Валентини Нікітіної. Вітаємо з перемогою наших студентів! Бажаємо подальших звершень у сфері підприємництва!