Публічна інформація        26 Жовтня 2017        423         0

Cемінар, присвячений історії запровадження християнства на Русі

Відповідно до розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації та плану обласних заходів з підготовки та відзначення в Запорізькій області 1030-річчя хрещення Київської Русі-України кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи було ініційовано проведення семінару, присвяченого історії запровадження християнства на Русі. Підготував і провів семінар доцент кафедри, кандидат історичних наук Філас В.М. Студенти першого курсу спеціальності «Спеціальна освіта» з великим інтересом переглянули документальний фільм «Хрещення» та жваво його обговорили, узагальнивши чинники, які вплинули на цю значну подію в історії України, і спрогнозувавши наслідки, які Хрещення мало для подальшого розвитку нашої країни.

На семінарі були присутні: декан факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи Лопатинська Н.А., кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри природничо-наукових дисциплін Антоненко І.Ю. та кандидат сільськогосподарських наук, завідувач кафедри садово-паркового господарства Дерев’янко Н.П.

Метки: