Публічна інформація        11 Жовтня 2017        437         0

Міжнародний День соціального педагога в Хортицькій національній академії

На відзначення Міжнародного Дня соціального педагога в Хортицькій національній академії було організовано тиждень соціальної педагогіки.

Науково-педагогічні працівники кафедри соціальної роботи і студенти продемонстрували різні грані фахової майстерності. Кожен день святкового тижня мав своє забарвлення і смислове навантаження: святкові плакати й листівки; соціально-педагогічна фільмотека і флешмоб; конкурс мультимедійних презентацій «Роль соціальної педагогіки у моєму житті».
Завершальним акордом став святковий захід, у якому взяли участь студенти усіх курсів спеціальності «соціальна робота». Так, першокурсники отримали «перепустку» до лав майбутніх професіоналів соціальної сфери. Допомогли їм подолати низку випробувань студенти 2 курсу.
Запрошені на свято гості – випускники Хортицької національної академії – соціальний педагог ДНЗ Центр розвитку дитини «Хортицький» Кусая І.М. та соціальний педагог ЗШ № 69 Манько М.О., які розкрили особливості своєї професійної діяльності, проблеми і здобутки.
Свято завершив виступ третьокурсників, які запросили усіх присутніх на Риф соціальної педагогіки, де живуть усі категорії клієнтів, які потребують професійної соціально-педагогічної допомоги. В ході цієї захопливої екскурсії гості свята отримали заряд позитиву, оптимізму і життєтворчості, а також пересвідчилися, що соціальний педагог – це справжній захисний тотем людства.