Публічна інформація        28 Вересня 2017        343         0

ЗІ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ТУРИЗМУ!

27 вересня 2017 року Хортицька національна академія вперше святкувала і відзначала як професійне – свято туризму. Первістки – студенти спеціальності «Туризм» провели святковий захід, на який було запрошено керівництво Академії, викладачів та студентів факультету мистецтва та дизайну й факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи.
У прикрашеній залі бібліотеки лунали привітання декана факультету мистецтва та дизайну к.і.н. Олененко А.Г. та завідувача кафедри природничо-наукових дисциплін к.психол.н. Антоненко І.Ю., оголошено результати конкурсів – обрано емблему спеціальності. Студенти отримали читацькі квитки, пройшовши випробування бібліотекаря Прохорової С.П. у вікторині про світові туристичні надбання.

Студенти-туристи запропонували на загал карту мрій-подорожей, під керівництвом куратора к.е.н., доцента Юхновської Ю.О., об’єднавши стежки своїх побажань з Україною.
Студентами спеціальності «Туризм» представлено презентації своїх наукових напрямків діяльності по країнах світу, завдячуючи плідній співпраці з к.е.н., професором кафедри Куредою Н.М.
Фінальним сюрпризом став флешмоб під назвою «Ми – молодь України, її шалені діти».

Метки: