Публічна інформація        18 Вересня 2017        437         0

Урочисте відкриття Виробничого бізнес-інкубатора у Хортицькій національній академії

18 вересня в конференц-залі Хортицької національної академії відбулося урочисте відкриття Виробничого бізнес-інкубатора.
У роботі заходу взяли участь представники Запорізької облдержадміністрації, гості і студенти, делеговані з різних факультетів академії.

Основна мета заходу – обговорення нагальних питань бізнес-інкубаторів, які допоможуть нинішнім студентам розпочати і розвивати у майбутньому свій бізнес, маючи бажання й ідеї.
З вітальним словом до всіх присутніх звернулася ректор закладу Нечипоренко Валентина Василівна:
«Сьогодні на базі нашого закладу ми відкриваємо кабінет Виробничого бізнес-інкубатора для того, щоб наші студенти чітко зрозуміли, що таке бізнес, дуже впевнено йшли до того, щоб отримати компетенції щодо організації особистого бізнесу. Бізнес-інкубатор – це один із варіантів тих організаційних форм взаємодії науки і підприємництва, що являє собою складний багатофункціональний комплекс, який забезпечує, поряд з іншим, сприятливі умови для ефективної діяльності новоутворених малих інноваційних фірм, які реалізують цікаві наукові ідеї. Підготовкою нового покоління підприємців, щоб воно було успішним, у нашому закладі займуться досвідчені бізнес-тренери, ментори і банкіри. Завдання бізнес-інкубатора – не тільки навчити підприємців основам ведення бізнесу, але й бути конкурентноспроможними на ринку праці».
До слова були запрошені: Любім Людмила Сергіївна – голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Запорізької облради, яка у своїй промові відзначила визначну роль створення Виробничого бізнес-інкубатора саме в Хортицькій національній академії, враховуючи її науковий і базовий прикладний потенціал. Степаненко Володимир Васильович-генеральний директор державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області», Гончар Наталія Володимирівна-начальник управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Запорізької облдержадміністрації.
Всі вони зійшлися на думці, що створення бізнес-інкубаторів на базі наукових закладів – справа досить нова і потребує підтримки державних і місцевих владних структур, побажали присутнім студентам академії стати першопрохідцями, які зможуть поділитися своїми проектами, своїм досвідом не тільки в Запоріжжі, а й за його межами.
Ректор академії представила директора бізнес-інкубатора, доктора економічних наук Ткач Вікторію Олександрівну, яка чітко визначила завдання і функції кабінету, запевнила студентів у перспективному розвитку Виробничого бізнес-інкубатора.
Зі словами подяки Валентина Василівна звернулася до присутніх і виступаючих, які підтримують академію у її перспективному виборі створення бізнес-інкубатора , а перед студентами поставила досить серйозні завдання, як до відкривачів – першопрохідців, які у майбутньому повинні дати позитивний результат і забезпечити розвиток даного напрямку діяльності закладу.

Відео-сюжет