День відкритих дверей онлайн у Хортицькій національній академії

23.03.2023 відбулися онлайн заходи до Дня відкритих дверей онлайн в нашій Альма-матер.
Абітурієнти, студенти та усі зацікавлені в отриманні вищої освіти в академії доєдналися до прямого ефіру на YouTube, де абітурієнти ознайомилися з умовами навчання, умовами вступу у 2023 році, ближче ознайомилися з освітніми програмами та позаосвітньою діяльністю. Для тих, хто не встиг доєднатися до прямого ефіру є можливість прослухати запис у будь-який зручний час за посиланням:

Після прямого ефіру, о 16:00, відбулися зустрічі з кафедрами за спеціальностями, де абітурієнти ближче ознайомилися з професорсько-викладацьким складом, навчальними програмами та перспективами працевлаштування.
Дякуємо усім учасникам, які долучилися до наших заходів. Чекаємо вас у нашій міцній та дружній хортицькій родині!

наші контакти:
Telegram: @Abit_KhnnraBot