Онлайн-дні Хортицької національної академії

3 22 по 27 листопада від факультету мистецтва та дизайну Хортицької національної академії були проведені заходи для ознайомлення абітурієнтів зі спеціальностями факультету.

Кожна кафедра підготувала презентації, віртуальні подорожі, інтерактивні заходи, щоб абітурієнти мали змогу познайомитись зі спеціальністю, поспілкуватись із викладачами та поставити питання:

• 23 листопада фахівці кафедри садово-паркового господарства провели онлайн-лекцію «Як стати ландшафтним дизайнером», де абітурієнти мали змогу дізнатись про спеціальність 206 Садово-паркове господарство, зануритись у атмосферу майбутньої професії (спікери Дерев’янко Н.П., Кобець О.В.);
  • 24 листопада фахівці кафедри менеджменту та туризму провели круглий стіл «Практичний досвід студентів спеціальності Туризм у співпраці з країнами Європи», де познайомили зі спеціальністю 242 Лікувально-реабілiтаційний та оздоровчий туризм (спікери Прочан А.О., Куреда Н.М.) і відкриту лекцію «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)», де розкрили особливості спеціальності 073 Менеджмент (спікери Юхновська Ю.О., Риженко О.М.);
  • 25 листопада кафедрою дизайну було проведено презентацію «Творче життя майбутніх дизайнерів одягу», де абітурієнти мали змогу ознайомитись зі спеціальністю 022 Дизайн одягу (спікери Здановська І.М., Попова С.А);
  • 26 листопада фахівці кафедри дизайну провели віртуальну подорож «Art in life» для абітурієнтів, де познайомили їх зі спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (спікери Козелець Т.І., Колесник І.Ю.);
  • 27 листопада фахівці кафедри дизайну провели три заходи для абітурієнтів: майстер-клас «Stop-motion нашвидкуруч», де презентували спеціальність 022 Медіадизайн (спікер Міхєєва Л.В.); майстер-клас «Що може Фотошоп» та познайомили зі спеціальністю 022 Графічний дизайн (спікер Клімова Л.М.); експрес курс з перукарської майстерності «Вечірня зачіска», де розкрили особливості спеціальності 022 Перукарське мистецтво та декоративна косметика (Шкурко В.Ю.).

Абітурієнти мали можливість взяти участь у цікавих заходах, познайомитись із спеціальностями кафедри дизайну, менеджменту та туризму, садово-паркового господарства, поспілкуватись із викладачами, студентами та отримати відповіді на питання, які їх цікавлять стосовно майбутньої спеціальності.

Щира подяка всім викладачам, які сумлінно, професійно та креативно підійшли до створення заходів Онлайн-днів Хортицької національної академії, також дякуємо всім абітурієнтам, які відвідали ці заходи, брали активну учать та ставили питання. Сподіваємось, що ми надали Вам вичерпну інформацію і допомогли зробити вибір майбутньої професії.